20.07.2018

Tallinn mälestab pikaaegset Linnahalli juhti

Tallinna linnavalitsus mälestab kauaaegset Linnahalli juhti Tõnu Pröömi ning avaldab sügavat kaastunnet omastele ja lähedastele.

„Tõnu Prööm oli inimene, kes tundis ja teadis Linnahalli kõige paremini. Olles juba 1983. aastast seotud Linnahalliga, nägi ta selle suure asutuse toimimist pikkade aastate vältel. Tallinna linn on tänulik tema panuse ja pühendumuse eest Linnahalli kui kultuurimälestise säilimise nimel. Nii neil aegadel, kui Linnahall elas aktiivset elu kui ka vaiksematel aastatel. Ka nüüd, mil valmistati ette Linnahalli taassündi, seisis Tõnu selle eest, et taastada Linnahall. Ta oli valmis uuendusteks, olles positiivne ja rõõmsameelne juht, kelle jaoks ei olnud miski võimatu,“ ütles Tallinna abilinnapea ja Linnahalli nõukogu liige Andrei Novikov. „Meie kohuseks on nüüd jätkata Tõnu tööd ning viia lõpuni Linnahalli uuestisünd ja taastada hall kultuuritemplina.“ 

Tõnu Prööm töötas Linnahallis ühtekokku 35 aastat, juhtides asutust alates 1998. aastast kuni käesoleva aasta jaanuarini.