09.11.2021

Tallinn ootab tagasisidet transporditeenuste veebile

Tallinna elanikud on oodatud osalema tagasisideuuringus, et muuta tallinn.ee koduleht kasutajasõbralikumaks.

Tallinn uuendas linna veebilehel transporditeenuste infot ning ootab nüüd linlaste tagasisidet ja ettepanekuid, et kodulehe kasutusmugavust suurendada. Tagasiside kogumisega loodetakse varakult leida olulisi puudusi või probleemkohti, mille lahendamine aitaks teenuseid paremini kättesaadavaks teha.

Tagasisideuuringus osalemiseks saavad linlased jätta oma kontaktandmed tagasiside vormi ja seejärel võetakse nendega otse ühendust. 

Kaasa oodatakse rääkima inimesi, kes kasutavad Tallinna transporditeenuseid (näiteks ühistransport, tasuline parkimine, liikluskaamerad, parkimisload) või otsivad transporditeenuseid linna kodulehelt. Peamiseks kriteeriumiks on aga soov anda tagasisidet ja aidata tõsta tallinn.ee kodulehe kasutusmugavust. 

Tagasisideuuringus osalemine ei eelda eelnevat veebilehe külastamise kogemust ega ettevalmistustTagasiside on anonüümne ja protsess viiakse läbi veebiintervjuu vormis. Veebiintervjuu tegemiseks on vajalik toimiva mikrofoniga arvuti ja internetiühendus.  

 

Tallinn uuendab oma veebilehte ning peab oluliseks muuta koduleht lihtsasti arusaadavaks ja inimkeskseks, tehes seda koos veebilehe võimalike kasutajatega. Varem on kasutajaintervjuusid tehtud sotsiaalteenuste veebilehe arendamiseks, mille käigus saadi elanikelt palju häid mõtteid ja tähelepanekuid. 

Tallinna transporditeenustega saad tutvuda lehe ülamenüüst, valides "Teenused ja teave" ning "Transport, liiklus".