20.03.2017

Tallinn osales ettevõtjatega rahvusvahelisel investeeringute ja kinnisvara messil MIPIM 2017

Tallinn on kinnisvaramessil osalenud koos ettevõtjatega seitsmel järjestikusel aastal perioodil 2011-2017 eesmärgiga tõsta Tallinna ettevõtlus- ja investeerimiskeskkonna rahvusvahelist tuntust ning toetada ettevõtjaid rahvusvahelistumisel ja investeeringute kaasamisel.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob kokku mõjukaimad kinnisvara, arhitektuuri, kohaturunduse ja investeeringute ala asjatundjad üle maailma.

Tallinna stendil eksponendina osalenud Uus Maa Property Advisors’i ja Eesti Kinnisvarafirmade Liidu juhatuse liikme Ardi Roosimaa sõnul tõestas MIPIM järjekordselt, et paremat väljundit enda rahvusvaheliseks tutvustamiseks pole. "Tallinna linna järjepidev osavõtt messist on tänaseks toonud Eesti taas maailma kinnisvara kaardile. Võrreldes varasemate aastatega päriti stendil osalejatelt üha rohkem innovatsiooni ja tehnoloogiliste lahenduste alaseid küsimusi. Seda kinnitas ka messi konverentsiprogrammis Autodesk’i arvamusliider Dominic Thasarathar, kes  ütles harjumusi murdvatest uuendustest rääkides tabavalt, et kinnisvara on ajalooliselt olnud üks suuremaid innovatsiooni valdkondi juba ammu enne muude tehnoloogiate arengut ja seda ootab kogu maailma kinnisvara sektor ka täna.
MIPIM’i külastaja jaoks on selgelt tunda, kuidas ajastu on vahetunud. Pelgalt tootlikkusele orienteeritud arenduste aeg on möödas. Messi eksponentide väljapanekute hulgas domineerisid keskkonnateadlikud ja elukeskkonda väärtustavad projektid.
Kinnisvara elutsükkel võib kesta sadu aastaid ja parimad ülemaailmsed projektid on selgelt keskkonnasäästliku lähenemisega. MIPIM on ainuke rahvusvaheline kinnisvara sündmus.", kommenteeris Roosimaa. 

Tallinna/Eesti ühisstendil osales kaaseksponendina 9 ettevõtet:     

Ettevõtjad messil MIPIM 2017 Tallinna stendil.jpg

WTC Tallinn Aktsiasels
Uus Maa Property Advisors OÜ
BPT Real Estate AS
Aktsiaselts  Kaamos Kinnisvara
Northern Horizon Capital AS
EstateGuru OÜ
Advokaadibüroo COBALT OÜ
Osaühing Endover KVB
AS Pro Kapital Grupp

Tallinna ühisstendi külalistel oli võimalus osaleda loosis, mille auhinnapaketid panid välja TallinnHotels ja unikaalne lugude hotell Solo Sokos Hotel Estoria.

Kaheööliste majutuspakettide võidud läksid seekord stendikülalistele Prantsusmaalt, Poolast ja Inglismaalt.

  Savoy voitja_Nadia Koslowski_Prantsusmaalt.jpg    Palace hotel voitja.jpg     Estoria voitja Simon Drewelt Inglismaalt.jpg

Palju õnne võitjatele ja suur tänu TallinnHotelsile ja Solo Sokos Hotel Estoriale auhindade eest!

Rohkem infot: http://www.tallinn.ee/est/ettevotjale/MIPIM-2017-10