13.08.2019

Tallinn otsib taas parimaid ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid

Tallinna linn korraldab sel sügisel juba 16. korda ettevõtluskonkursi, et tõsta esile kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.

Konkursi raames tunnustatakse parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvara arendusprojekti, ettevõtete vahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat ja vastutustundlikku ettevõtet. Esimest korda antakse auhind ka parimale tulevikulahendusele.

Igas kategoorias valitakse välja kolm nominenti, kelle seast selgub kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja 9. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul.

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkurss on avatud kuni 10. septembrini. Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel ettevotluspaev.tallinn.ee/auhinnad.

Ettevõtluskonkurss on osa igasügisesest Tallinna Ettevõtluspäevast, mis toimub tänavu 8. oktoobril. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada realiseerima häid ja hulljulgeid mõtteid ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 16. korda, selle aasta läbiv teema on „Julge mõelda, julged teha!”. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta.

2018. aasta ettevõtlusauhindade võitjad:

  • Arendusprojekt 2018: Eesti Ajaloomuuseumi elamuslik ajalookeskus Maarjamäel, arendaja Eesti Ajaloomuuseum
  • Koostööprojekt 2018: Eesti puitmajaklaster, Eesti Puitmajaliit MTÜ
  • Särav startija 2018: tarkvaraarendusettevõte Catapult Labs OÜ
  • Turismitegu 2018: UEFA superkarikafinaal Tallinnas, Eesti Jalgpalli Liit
  • Töökohtade looja 2018: finantstehnoloogiaettevõte TransferWise Ltd Eesti filiaal
  • Vastutustundlik ettevõtja 2018: pandipakendite kogumis- ja käitlemisettevõte Eesti Pandipakend OÜ

Ökouuendus 2018: looduslike puhastusvahendite tootja Mulieres OÜ

Uudise rubriigid: