04.08.2015

Tallinn sai suurürituse korraldajatelt tublisti kiita

Eesti Jehoova Tunnistajate Koguduste Liit avaldas Tallinna linnavalitsusele ja linnavolikogule tänu ligi 8000 osavõtjaga erikokkutuleku korraldamisele kaasa aitamise eest.

„Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet ja suures osas oleme selle eest tänu võlgu Tallinna linnale,“ öeldakse tänukirjas. „Lahkudes väljendasid paljud soovi uuesti Eestit ja Tallinna külastada. On hea elada sellises toredas linnas. Aitäh teile!“

Tänukirjas rõhutatakse, et külalised tundsid end teretulnuna ka sellepärast, et nende kasutada oli tasuta ühistransport. Ürituse korraldaja väljastas igale üritusel osalejale rinnasildid, nende ettenäitamisel said osalejad linnavolikogu otsuse kohaselt 20.-28. juulini Tallinna ühistransporti tasuta kasutada.

„Suur tänu teile selle helde kingituse eest! Tasuta ühistransport on olnud võrratu. Täname külalislahkuse eest,“ kirjutas Leigh Rowe USA-st.

Korraldajate kinnitusel jäi kommentaaridest kõlama, et tallinlased on sõbralikud,  külalislahked ja abivalmid, Tallinn on moodne rikka ajalooga, kütkestav ja kaunis ning väga puhas ja korras linn täis üllatusi. Selle kinnituseks on tänukirjas ka mõned kommentaarinäited - „Tallinn on üks parimaid Euroopa linnu, kus ma käinud olen!“; „Ma olen teie linna lausa armunud.“, „Tallinn on ületanud kõik meie ootused!“; „See on kauneim linn, kus ma olen eales olnud. See on suurepärases korras.“

Jehoova tunnistajate kokkutulek toimus 24.-26. juulini A. le Coq Arenal. Tallinn võõrustas tuhandeid külalisi USA-st, Venemaalt ja Põhjamaadest. Suur osa külalisi oli Tallinnas vähemalt nädala, nad ööbisid Tallinna hotellides ja sõid Tallinna restoranides, käisid ekskursioonidel vanalinnas ja Kadriorus.

Eestis on üle 4000 Jehoova tunnistaja, staadionile kogunes reedest pühapäevani aga kuni 8000 nimest. Kogu maailmas on Jehoova tunnistajaid üle 8 miljoni.