17.05.2018

Tallinn sõlmib kultuurikoostöö kokkuleppe Moldova Vabariigi Suursaatkonnaga

Täna kell 13.00 allkirjastatakse Tallinna linna ja Moldova Vabariigi Suursaatkonna vaheline kultuurikoostöö kokkulepe, Tallinna linna nimel allkirjastab kokkuleppe abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Pidulik allkirjastamine toimub Tallinna Linnavalitsuse 4. korruse istungite saalis.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on kokkuleppe eesmärgiks arendada ja mitmekesistada sõbralikke kultuurisuhteid. „Sellega soovime toetada vastastikku kasulikke kultuurikoostöö vorme ning soodustada kogemuste vahetamist ja toetada vastastikuste otsekontaktide loomist kultuurivaldkonnas,“ märkis Belobrovtsev. „Eile linnavalitsuse istungil heakskiidu saanud Tallinna linna ja Moldova Vabariigi Suursaatkonna vahelise kultuurikoostöö kokkuleppe kohaselt teevad pooled koostööd Rahvuskultuuride päevade raames Moldova traditsiooniliste käsitöövaipade ja rahvariiete näituse korraldamisel tänavu 24. septembrist 6. oktoobrini.“

Moldova Vabariigi Suursaatkond Tallinnas toob Moldova traditsiooniliste käsitöövaipade ja rahvariiete näituse Tallinnasse ning korraldab eksponaatide transpordi. Kokkuleppe kohaselt sõlmib Tallinna linn näituse korraldamiseks Tallinna Disaini ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6) kokkuleppe MTÜga Disaini- ja Arhitektuurigalerii. Ühtlasi korraldab linn  näituse ülespaneku ja mahavõtmise.

Pooled toetavad kokkuleppes nimetatud tegevusi oma rahaliste võimaluste piires ja kokkulepe sõlmitakse määramata ajaks.

 

 

Uudise rubriigid: