08.10.2016

Tallinna AASTA LASTEAIAÕPETAJA

Meie muusikaõpetaja MERIKE NURK on konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna AASTA LASTEAIAÕPETAJA nominent!

Meil on rõõm teatada, et 7. oktoobril 2016 algusega kell 20.00 Lennusadamas toimuvale Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks korraldatud galaõhtule kutsutute seas oli ka Luha lasteaia muusikaõpetaja Merike Nurk, kes on saanud tunnustuse konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ AASTA LASTEAIAÕPETAJA kategoorias.

900 esitatud kandidaadi seast valisid maakonnad ja linnad 171 kandidaati, kes kõik koos kaaslastega on kutsutud 8. oktoobril Jõhvi kontserdimajas toimuvale Aasta Õpetaja galale, mille korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium, SA Innove, Eesti Haridustöötajate Liit ning millest sünnib ka otseülekanne televisioonis. Soovime talle jätkuvat õhinapõhist tegutsemist ja rohkelt töörõõmu!

Loe täiendatud uudist Tallinn tunnustab 2016.aasta parimaid õpetajaid Tallinna Haridusameti kodulehelt.

 

Tallinna Aasta lasteaiaõpetaja Merike Nurk (Talllinna Luha Lasteaed) on muusikaõpetaja, kes loob lastele igapäevaselt elamusliku ja mängulise keskkonna kaudu võimaluse loomingulises protsessis läbi kogemusõppe oma tegevust nautida, arvamust väljendada, unistada ja unistused teoks teha, ladudes nii vundamendi loova, iseseisva, eneseteadliku  ja õnneliku inimese kujunemiseks. Õpetaja jaoks on tähtis, et kõik lapsed tunneksid end  tegevuses hästi. Iga laps on tema jaoks eriline ning oma mõtete, tunnete ja väljenduslaadi poolest kordumatu. Laste arvamused õpetajast: „Mulle meeldivad Merikese laulutunnid!”, „Ma armastan Sind!”, „Sa oled maailma parim õpetaja!”.