23.08.2016

Tallinn tunnustab Raekojas rahvusvahelistel olümpiaadidel osalejaid

Reedel, 26. augustil 2016 kell 14 on tänuvastuvõtule raekotta palutud rahvusvahelistel olümpiaadidel osalenud Tallinna õpilased, linna tänu ja õnnitlused annab üle abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aas.

Eesti koondisesse rahvusvahelistel olümpiaadidel kuulus tänavu 21 Tallinna õpilast, kes võistlesid üheksal erineval olümpiaadil. Tallinlaste medalisaagiks oli 18 erivärvilist medalit, seal hulgas kolm kuld-, kuus hõbe- ja üheksa pronksmedalit.

Kolm õpilast tulid koju kahe medaliga. Kaarel Hänni (Tallinna Reaalkool) võitis XIV Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaadi võistkondliku kuld- ja rahvusvahelise bioloogiaolümpiaadi hõbemedali. Uku-Hannes Arismaa (Tallinna Inglise Kolledž) pälvis loodusteaduste olümpiaadi võistkondliku hõbe- ning XII rahvusvahelise loodusteaduste olümpiaadi pronksmedali. Oliver Nisumaa (Tallinna Reaalkool) kaela riputati kaks pronksmedalit, üks matemaatika- ja teine informaatikaolümpiaadil.

Vastuvõtule on palutud ka õpilaste vanemad, juhendajad ja koolide direktorid. Külalistele esinevad Tallinna Reaalkooli õpilased õpetaja Eve Karpi juhatusel. 

Lisateave:

Egle Vospert
Vanemspetsialist
Tallinna Haridusamet
Tel: 640 4976, 51938885
E-post: egle.vospert@tallinnlv.ee

 

Uudise rubriigid: