02.10.2020

Tallinn tunnustab tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid virtuaalselt

Tallinna aasta silmapaistvamatele haridustöötajatele annab linnapoolsed tänu- ja õnnitlussõnad edasi linnapea Mihhail Kõlvart. Traditsioonilise piduliku gala asemel saab tunnustusüritusest osa virtuaalselt, sündmus kantakse üle õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Haridusameti kodulehel ja Facebookis.

Ülekandena toimub Tallinna aasta õpetaja gala esmakordselt. „Kuna praegusel ajal on keeruline ohutult suuri kogunemisi korraldada, lahendati seekord tunnustuste ja kingituste üleandmine kohaletoimetamise teel,“ selgitas Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula. „Kõiki tunnustatavaid ootab niisiis töökohtadel gala toimumise päeval üllatuskingitus, millega soovime edasi anda oma siira tänu tunnustatud õpetajatele, haridusjuhtidele ja teistele entusiastlikele inimestele silmapaistva töö eest Tallinna hariduselu edendamisel,“ lisas ta.

Pajula nentis, et epidemioloogilise olukorraga kohanemisel on ka positiivne külg: „Virtuaalselt toimuval sündmusel ei ole osalejate arvu piirangut, seega esimest korda on pidulikule haridusaasta tippsündmusele oodatud kõik soovijad.“ Gala kestab ajavahemikus 18.00-19.30, õhtut juhib Tõnis Niinemets ning musitseerivad Rita Ray ja Kadri Voorand. Stuudios on ka tunnustatavatest ja linnajuhtidest koosnevad võistkonnad, kes lustlikus telemängus omavahel mõõtu võtavad.

Sündmuse link on leitav Tallinna Haridusameti veebilehel https://www.tallinn.ee/est/haridusasutused/Tallinna-opetajate-paeva-gala.

Lehele ilmub ülekanne reedel 02.10 kell 17.30. Ülekannet on võimalik vaadata ka Tallinna Haridusameti Facebookist.

Vaata 15.09 avaldatud tunnustavate haridustöötajate ja -tegude nimekirja.

Uudise rubriigid: