04.10.2018

Tallinn tunnustas 2018. aasta parimaid haridustöötajaid

Neljapäeval, 4. oktoobril 2018 algusega kell 18 toimus Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses galaõhtu Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks.

Autasud Tallinna aasta õpetajatele ning linna õnnitlused õpetajate päeva puhul andsid üle abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja haridusameti juhataja Andres Pajula.  

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev märkis, et ehkki vastuvõtule on kutsutud vaid vähesed õpetajad, tunnustab linn kõiki õpetajaid ja haridustöötajaid nende panuse ja pühendumuse eest ühiskonnale. „Täname südamest kõiki koolmeistreid, kes teevad igapäevaselt rasket ja hindamatut tööd meie linna ja riigi tuleviku – ehk laste väärtushinnangute ja hoiakute kujundamisel. Selle eest, et meie lastest kasvaksid tublid ja edukad kodanikud,“ sõnas  Belobrovtsev. „Õpetajate päeva eel soovin aga kõigile meie õpetajatele palju rõõmsaid elamusi õpetamisest. Sest nagu on öelnud Albert Einstein: suurim kunst õpetamise juures on äratada õpilases rõõmu loomingulisest eneseväljendusest ja tarkusest.“  

Galaõhtul anti õpetajatele üle autasud üheteistkümnes kategoorias, sh konkursside „Eestimaa õpib ja tänab“ nominentidele ning Tallinna aasta õpetajatele ja Tallinna noortele õpetajatele. Igast kategooriast kolm esimest esitati ka riiklikule tunnustusele.

Aasta õppeasutuse juht: Piret Määr Tallinna Kullatera Lasteaed