13.09.2016

Tallinna 21. Kool võõrustab Euroopa riikide kooliinspektoreid, õpetajaid ja õpilasi

14.-18. septembrini 2016 võõrustab Tallinna 21. Kool erinevate projektide raames välisdelegatsioone paljudest Euroopa riikidest.

14.-18. septembril toimub rahvusvahelise projekti „Koolid – tuleviku partnerid“ (PASCH) raames sporditeemaline õpilasvahetus partnerkooliga Révai Miklós Gimnázium Ungarist Györist. Õpilased ja õpetajad osalevad kooli spordipäeval ning MEKTORY töötubades, toimuvad intervjuud ETV sporditoimetuses ja U17 Eesti jalgpallikoondise peatreener Lars Christian Hoppega, mängitakse bowlingut, külastatakse Goethe Instituuti ning tutvutakse interaktiivse linnamängu kaudu Tallinnaga. 

16. septembril külastavad kooli Euroopa haridusinspektoraatide ühenduse (SICI) konverentsi külalised, 13 riigi kooliinspektorid ja meie Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad. Ettekande sisehindamisprotsessist, tulemusnäitajate kasutamisest, võrdlusandmete kogumisest, rahulolu-uuringutest ja õppimise ja õpetamise parendamisvõimalustest teeb 21. kooli direktor Meelis Kond. Inspektorid külastavad üheteistkümne õpetaja tunde. Gümnaasiumiastmes giidindust õppivad noored on 14. septembri pärastlõunal konverentsist osalejatele vanalinnas ekskursioonijuhiks. 

16. septembril on  koolis külas ka ERASMUS+ projektis osalevad õpetajad kaheksast riigist, kes külastavad õppetunde. Koolimaja tutvustavad 12.B klassi õpilasgiidid, vestlusringis osalevad õpilasesinduse vilistlasest endine ja praegune president ning õppetunde läbiviivad õpetajad.

 

Juta Hirv, Tallinna 21. Kool

Uudise rubriigid: