23.04.2022

Tallinna Arbu Lasteaed tähistas 40. juubelit

Päikesepaistelisel päeval, 21. aprillil, tähistas Tallinna Arbu Lasteaed oma 40. juubelit.

Päev algas lõbusate sportlike mängudega, mida korraldasid lastele lõbusad klounid. Lapsed näitasid oma osavust ja oskust võistkondlikult võistelda, kiiresti joosta ja hüpata. Lasteaia poolt oli lastele kingituseks terve auto jäätisega. 

Juubel ei saa toimuda ilma külalisteta, seetõttu kutsusime endale külalisi Tallinna Linnavalitsusest, Haridusametist ja Lasnamäe Linnaosa Valitsusest, kes avaldasid tänu ja õnnitlusi lasteaia töötajatele. Külla tulid ka koolide ja lasteaedade direktorid. Lisaks külalistele pidas piduliku kõne ka Tallinna Arbu Lasteaia direktor Alvina Maasik.

Pidulikul puhul kogunesid lapsed muusikasaali toredale peole. Kõlasid lastelaulud ja esines meie personali rahvatantsutrupp. Külalised ei olnud pelgalt vaatlejad, vaid kõik olid kaasatud kontserdi kavasse ja laulsid koos lastega mõned laulud. Pidu oli just nii tore ja lõbus, nagu olema pidi!

Meil on hea meel, et olite meiega sellel päeval! Suur tänu kõikidele külalistele! Aitäh kolleegidele ja lasteaia juhtidele läbi aegade, kes oma töö ja tegevusega on kujundanud Arbu Lasteaia nägu.

Aitäh meie lastele ja lastevanematele! Aitäh Arbu lasteaiale nende aastate eest! 

Tallinna Arbu Lasteaia 40. juubel1.jpg

Tallinna Arbu Lasteaia 40. juubel3.jpgTallinna Arbu Lasteaia 40. juubel.jpg

Uudise rubriigid: