10.11.2017

Tallinna Endla lasteaed väärtuste otsingul jõulust jaanini

Tallinna Endla lasteaed läheb peredega väärtuste otsingule jõulust jaanini. Otsingul algavad 11. detsembril kell 17:45 Rootsi-Mihkli kirikus lasteaia esimese ühise jõulukontserdiga.

Tallinna Endla lasteaed kutsub peresid ja sõpru ühiste väärtuste otsingule, mis viib meid 11.12.2017 kell 17.45 Rootsi-Mihkli kirikusse ühisele JÕULUKONTSERDILE

Kutse on leitav siit: https://quik.gopro.com/v/egpQ2HiJ0v/

IbfSdAV.jpeg

Oodatud on pered, lapsed, vanavanemad, õed, vennad, sõbrad ja kõik meie lähedased, kellega soovime seda sündmust jagada.

Rootsi-Mihkli kirik on kinkinud meile kontserdipaiga ja Isa Patrick alustab jutlusega kell 18.00 siis palume, et kõik külalised jõuaksid üritusele hiljemalt 17:45 ja varuksid aega kuni kella 19:00ni.

Kontsert on tasuta, küll aga palume, et kõikidel sündmusel osalejatel oleks kaasas sobiv münt või kupüür annetamiseks, mis läheb Naissaare kabeli restaureerimiseks.  

Meie väärtuste otsingud jätkuvad koos teiega „Jõuludest Jaanideni” suve alguses on meil koos võimalus minna vaatama Naissaare Maarja kabelit, mille restaureerimisele oleme üheskoos kaasa aidanud.

ANNAME ÜHISELE AJALE VÄÄRTUST, MILLES ON VÄHEM ASJU JA TÕELISEID VÄÄRTUSEID

Kuulutus jõulupeole.jpg