03.10.2016

Tallinna Ettevõtlusamet kutsub osalema seminaril „Usalduse jõud ettevõttes“

Seminar toimub 11. oktoobril 2016 kell 09.00-16.15 Radisson BLU Sky Hoteli konverentsikeskus, Rävala pst 3, Tallinn.

Usaldus on tänapäeval üks kriitiliselt tähtsatest oskustest ning vastupidiselt laialt levinud arvamusele on usaldus õpitav. Kui puudub usaldus, hakatakse kahtlustama oma tiimikaaslasi, ülemust ja organisatsiooni tervikuna. See muudab omavahelise suhtlemise valvsaks, inimesed hakkavad spekuleerima ja muutuvad järjest vähem pühendunuks. Selle tõttu kannatab produktiivsus ja suurenevad kulud.

Juhtimise pehmete distsipliinide hulka kuuluv ja sageli teadliku tähelepanuta usaldus on ettevõtte konkurentsieelise tagamisel oluline. Kõrge usaldus kasvatab kasumit, suurendades saavutamise kiirust ja vähendades tegevuskulusid. Kõrge usaldusega töökeskkond organisatsioonis peab olema enesestmõistetav ja mõõdetav, nii nagu seda on tavapärased majandusnäitajad. Usalduse jõu töötoas osalejad õpivad, kuidas teha reaalselt tööd, et leida organisatsioonis usalduse puudujääke ning neid kõrvaldada. Kui õpitakse tundma ja kasutama usalduse loomise loogikat, siis annab see organisatsioonile võimaluse pikaajaliste „usaldusdividendide“ saamiseks.

Usalduse jõu töötoas omandavad osalejad usalduse mõttelaadi, oskused ja töövahendid, mille abil kasvatada oma usaldusväärsust. Usaldusväärsete inimeste toel tekivad ka usalduslikud meeskonnad ja organisatsioonid.

Lektor Erlend Sild  on ettevõtja, kellel on pikaaegne kogemus rahvusvahelistes ettevõtetes (Beiersdorf, Tesa AS, Henkel) nii müügi- kui turundusjuhina. Ta juhtis aastaid maailma ühe suurima laevanduskontserni COSCO Eesti agentuuri ning töötas hiljem nende piirkonna peakontoris Helsingis. Lisaks kogemusele FinanceEstonia valdkonnajuhina on ta nüüdseks käivitamas ka ühte maailmamuutvat start-up’i ning konsulteerib ettevõtjaid Aasia turgude suunal. Aastast 2009, mil Erlend liitus FranklinCovey Eesti meeskonnaga, nõustab ta organisatsioone ja inimesi isikliku efektiivsuse valdkonnas „Väga efektiivse inimese 7 harjumuse“ ning „Usalduse jõu“ programmi alusel. Ta keskendub oma töös nii isiklike kui ka ettevõtete eesmärkide saavutamisele. Tema sõnul on kõigi suhete vundamendiks usaldus, mille loomise eelduseks on ajatute printsiipide väärtustamine. Kõrge usalduse keskkonnas on tema kogemusel võimalik saavutada märkimisväärseid tulemusi juba väga lühikese ajaperioodi jooksul. Erlend on rahvusvaheliselt sertifitseeritud konsultant.

Koolituse maksumus: 25 eurot (hind sisaldab loengumaterjale, kohvipause ning lõunat).

Osalemiseks palume täita registreerimisvormi

Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtlusamet
E-post: triin.abel@tallinnlv.ee  
Tel: 640 4240