01.09.2020

Tallinna Ettevõtlusameti sügisene koolitushooaeg on avatud!

September juhatab sisse ka ettevõtluskoolituste hooaja.

Olulised teemad sel sügis-talvel on muutused, mida pandeemia järgselt võiks ettevõtetes kasutada. Kuidas digitehnoloogiaid kaasates edasi liikuda? Kuidas kasutada uut ja vana turundust ning kuidas kliendile tõelist väärtust pakkuda?

Tallinna Ettevõtlusameti esimene koolitus toimub juba 8. septembril.
Koostöös ülikoolidega jätkuvad lühiseminaride sarjad ettevõtluses vajalike teadmiste tõstmiseks. Avaseminarile ootame juba 17. septembril, kus ettevõtlusakadeemia lektor Priit Raspel käsitleb teemasid: mis on andmed ja mis on informatsioon. Kui kõik andmed on vigased – kuidas ettevõte neid ikkagi eesmärgipäraselt kasutada saab?

Koolituste ülevaade ja registreerumine:

8. september 2020 Koolitus "Tunnustav juhtimine"
30. september 2020 Koolitus "Ettevõtte brändi tugevdamine juhi ja töötajate persoonibrändingu abil"
27. oktoober 2020 Koolitus "Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit"
6. oktoober 2020 Tallinna Ettevõtluspäev

Akadeemiate sarja korraldab Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooli, Tartu Ülikooli ja TalTech´iga 

AVATUD AKADEEMIA - koostöös Tallinna Ülikooliga

24.09.2020 Seminar "Toodete ja teenuste arendamine uusi praktikaid kasutades", lektor Janika Leoste, Haridusinnovatsiooni tippkeskuse analüütik, õpperobootika nooremteadur.
29.10. 2020 Seminar "Loomingulisus - ettevõtja edu võti", lektor Katrin Saks, Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi direktor.
26.11.2020 Seminar "Tööprotsesside lihtsustamine digitehnoloogia abil", lektorid professor Sirje Virkus ja külalislektor Sigrid Mandre Digitehnoloogia instituudist.
10.12.2020 Seminar "Väikeettevõtja finantside tõhus juhtimine", Kristo Krumm, Ühiskonnateaduste Instituudi ettevõtluse lektor.

ETTEVÕTLUSAKADEEMIA - koostöös TalTechiga

17.09.2020 Seminar "Kõik andmed on vigased – kuidas ettevõtte neid ikkagi eesmärgipäraselt kasutada saab?“, Priit Raspel, Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse andmeanalüüsi osakonna juhataja ja TalTech IT Kolledži külalisõppejõud
23.10.2020 Seminar „Kuidas jõuda ettevõttes suurepärase väärtuspakkumiseni?“, Jana Kukk, PhD, TalTech majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi vanemlektor
18.11.2020 Seminar „Digiturundus ja traditsiooniline turundus – kas käsikäes või eraldi?“, Iivi Riivits-Arkonsuo, PhD, TalTech majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi dotsent
17.12.2020 Seminar „Finantside planeerimine väikeettevõtjale“, Paavo Siimann, PhD, TalTech majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi vanemlektor

MAJANDUSAKADEEMIA - koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega
Sügishooaja koolituskalender avaldatakse lähiajal.

Koolitusi lisandub täiendavalt. Silma saab peal hoida ürituste kalendril www.tallinn.ee/koolitused

Kohtumiseni!
Tallinna Ettevõtlusamet

Uudise rubriigid: