28.09.2016

Tallinna Ettevõtluspäev pakub elamust nii ettevõtjale kui spetsialistile

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab 4.-5. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva, millega väärtustatakse ettevõtlust, julgustatakse huvilisi ja kohaletulnuid oma lennukaid ideid ellu viima ning lisaks pakutakse võimalust oma kontaktvõrgu laiendamiseks.

Abilinnapea Arvo Sarapuu märkis, et Tallinna ettevõtluspäev toimub tänavu juba 13. korda. „Nende aastatega oleme ettevõtlushuvilistele noortele ning juba tegutsevatele ja algavatele ettevõtjatele pakkunud väga erinevaid, praktilisi ja päevakajalisi teemasid. Selle aasta ettevõtluspäeva läbivaks teemaks on „Äri kui elamus“, kus praktikud arutlevad lennukate ideede ja elamust pakkuvate ettevõtlusnippide üle, toimuvad põnevad töötoad ja workshop´d ja toimub traditsiooniline edulugude seminar,“ ütles Sarapuu. „Usun, et kõik kohaletulnud leiavad ettevõtluspäevast midagi inspireerivat ja loovat oma äri alustamiseks või juba olemasoleva äri edendamiseks.“

Eelseisval Tallinna Ettevõtluspäeval tutvustatakse uue majanduse väljakutseid, kavalaid müügivõtteid ja erinevaid nutikaid lahendusi, olgu need siis tootearenduse, müügi, personalivaliku, tehniliste lahenduste või millegi muuga seotud.

4. oktoobril toimuva ettevõtluspäeva programm on suunatud rohkem tegutsevale ettevõtjale, käsitledes valdkonnapõhiseid teemasid kitsamalt, spetsiifilisemalt ning pakkudes ideid ja lahendusi ettevõtte arendamiseks. 5. oktoober ehk Noorte Ettevõtluspäev on oma teemadevaliku poolest mõeldud rohkem noorele ettevõtlushuvilisele ja alustavale ettevõtjale, keskendudes näiteks ettevõtlusvormi valikule, turunduskanalite võimalustele, meeskonna loomisele, toetusvõimalustele, edulugudele jne. Muuhulgas on programmis alati mõned üritused ka päris koolinoortele, sest uue ettevõtjate põlvkonna kasvatamine peaks algama juba koolis.

Tallinna Ettevõtluspäev lõpeb 5. oktoobril ettevõtjatele ja koostööpartneritele suunatud piduliku vastuvõtuga, mille raames tehakse teatavaks ka käesoleva aasta Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi võitjad.

Tallinna Ettevõtluspäeva programm ja registreerimine http://ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/