04.02.2019

Tallinna Haridusamet kuulutas välja konkursi „Haridusuuendus 2019“

Tallinna Haridusamet koostöös Tallinna Ülikooliga korraldavad Tallinna haridusasutustele konkursi „Haridusuuendus 2019“. Kandideerimise taotlusi saab esitada 11. märtsini.

Konkursi eesmärk on mõtestada muutuste juhtimise protsessi ning tunnustada Tallinna haridusasutusi, kes toetavad muutuva õpikäsituse moto „Õppides õnnelikuks, õnnelik õppides!” elluviimist.

Konkursile on oodatud kõik Tallinna Haridusameti hallatavad haridusasutused.

Osalemise taotlus tuleb edastada haridusametisse e-posti aadressil ilona.umal@tallinnlv.ee, märksõnadega „Konkurss „Haridusuuendus 2019““. Taotluste esitamise tähtaeg on 11. märts e-kirja kuupäeva järgi.

Aitamaks haridusasutusi mõtestada muutuste juhtimise protsessi ja valmistuda konkursil osalemiseks, kutsutakse neid seminarile „Muutuste juhtimise terviklikkus ja hindamismudel“ Tallinna Ülikoolis. Seminarile oodatakse nii neid koole ja lasteaedu, kes osalesid konkursil juba eelmisel aastal, kui ka uusi tulijaid. Seminaril tutvustatakse haridusasutuste hindamise kriteeriume konkursi raames ja arutletakse, kuidas rakendada positiivseid muutusi õppetöös nii, et need oleksid tõenduspõhiselt laiapõhjalised, kestlikud ja mõjusad.

Koolide seminar toimub 6. veebruaril ning lasteaedade seminar 12. veebruaril kell 15.00-16.30 (ruum M225, Uus-Sadama 5). (Seminarile registreerumine on lõppenud.)

Konkursi statuut 

Lisainfo:

Marika Pettai
Hariduskorralduse osakonna juhataja
Tallinna Haridusamet
Estonia pst 5a, Tallinn 10143
+ 372 6404 542

Uudise rubriigid: