11.10.2017

Tallinna Haridusamet tunnustab Tallinna Endla lasteaia direktorit

Iga kuu valib Tallinna Haridusamet „Kuu haridusjuhti“ ja „Kuu haridustegu“. Need on tunnustused, mis võimaldavad Tallinna Haridusameti töötajatel märgata ja esitada häid juhte ning silmapaistvaid haridustegusid tunnustamiseks. Septembri eest pälvis tunnustuse ka Tallinna Endla lasteaia direktor Grüüne Ott õnnestunud lasteaia 65.sünnipäeva peo korraldamise eest.

„Kuu haridusjuht“ ja „Kuu haridustegu“ on tunnustused, mis võimaldavad Tallinna Haridusameti töötajatel märgata ja esitada häid juhte ning silmapaistvaid haridustegusid tunnustamiseks.

Septembri kuus esitati tunnustamisele 10 haridusjuhti. Peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid juhi avatus, koostöövalmidus, uuendusmeelsus ja väljakutsete võtmine.

20170915_161506.jpg

Tallinna Haridusameti tunnustuse pälvis septembris ka Tallinna Endla Lasteaia direktor Grüüne Ott, kes uue juhina mõtleb „raamist välja“ ja rakendab MÕK-i juhtimises. Lasteaia 65 .sünnipäeva tähistamine oli põnevate lahendustega nii lastele kui täiskasvanutele, oskuslikult olid kaasatud huviringide esindajad ning asutuse eelmine juht oma väärtusliku kogemusega. Peo kutse ja osaliste tänamine olid huvitavate digilahendustega. Tallinna Haridusameti tunnustus lasteaia direktorile on ühtlasti tunnustus ka tervele Tallinna Endla lasteaia meeskonnale, kuna kõik lasteaia töötajad andsid oma panuse, et sünnipäevapidu õnnestuks. 

20170915_161745.jpg