11.12.2018

Tallinna Haridusameti XVI juhtimiskonverents keskendub hariduse tulevikule

Kolmapäeval, 12. detsembril 2018 toimub Viru konverentsikeskuses (Viru 4) Tallinna Haridusameti XVI juhtimiskonverents „Muutus algas“, mis keskendub hariduse tulevikule.

Tänavune konverents erineb varasematest, kus osalejad olid enamasti ainult kuulaja rollis. Konverentsile on kutsutud kaasa mõtlema haridusasutuste kolmeliikmelised meeskonnad.  Kõik on kaasatud grupitöödesse ja aruteludesse, mida toetavad Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu kaasatud coachid ja superviisorid. Tehakse innovatsioonist haaratud iseseisvaid töid ja valmis tuleb olla nutiseadmete kasutamiseks.

Esimesena on fookuses tuleviku töökeel ja uue ajastu kirjaoskused ning hariduse tuleviku kujundamine. Sissejuhatuse teeb Tartu Ülikooli professor Marju Lauristin, järgnevad arutelud töörühmades. Teisena tegeletakse teemaga „Innovatsioon hariduse tulevikku kujundava juhtgrupi teenistuses“. Ettekande teeb Euroopa Innovatsiooni Akadeemia President Alar Kolk, järgnevad ärimudeli praktikumid. Lõpetuseks koostatakse meeskondade tegevuskaardid, antakse tagasisidet ja tehakse kokkuvõtteid.

Konverentsi saab jälgida ka veebi vahendusel. Keskkonnas Worksup saab vaadata videot, kus tosin coach’i avaldavad oma mõtteid teemal „Miks kasutada superviisoreid haridusasutuses ning kuidas eristada coachimist ja supervisiooni?“.

Konverentsil autasustatakse konkursi "Parim personaliprojekt 2018" võitjaid.

Konverentsipäeva jutujuht on Margit Raid (OÜ Miski konsultant). 

Päevakava

Konverentsi interaktiivne päevakava ja info (id-kood: HA2018)
Otseülekande juurdepääs videokonverentsiga liitujatele

Lisainfo:

Marika Kallas
Hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist
Tallinna Haridusamet
+372 6404582; +372 5018188
marika.kallas@tallinnlv.ee

Uudise rubriigid: