23.03.2017

Tallinna Kihnu Lasteaeda külastas välisvabatahtlik Matus Slovakkiast

10. märtsil 2017 külastas Tallinna Kihnu Lasteaeda EVS välisvabatahtlik Matus Slovakkiast. Matus töötab välisvabatahtlikuna Tallinna Kullerkupu Lasteaias ja külastas Tallinna Kihnu lasteaeda seoses isikliku huviga Eesti lasteaedes toimuva töö suhtes.

Matus töötas enne välisvabatahtliku teenistust Slovakkias lasteaia õpetajana ning ta soovib külastada võimalikult palju erinevaid lasteaedu Tallinnas, et koguda informatsiooni ja teadmisi Eesti haridussüsteemi ning koolieelsete lasteasutuste kohta ning saada inspiratsiooni edaspidiseks tööks. Tallinna Kihnu Lasteaed oli esimene lasteaed, mida Matus oma teekonnal külastas.

On 10th march the volunteer Matus of Kullerkupu Kindergarden visited our Kihnu Kindergarden. Matus is from Slowakia and worked in his hometown also as a Kindergarden teacher, before he came to Estonia to do an European Voluntary Service. He wants to visit different Kindergarden all over Tallinn, to get new inspiration, ideas and more infromation about Kindergardenwork in Estonia. Our Kindergarden was the first one he visited.

We had a very nice day together. Especially when we went outside and when we started a little snowfight, the children were amazed by „onu Matus”. After the lunch our nice day ended. Matus enjoyed the day very much and said, that our Kindergarden has alot of space and very nice rooms for all the daily activities.

Matus sattus Tallinna Kihnu Lasteaaeda tänu Liivalaidude rühma välisvabatahtlik Spohiale, kes oli hea meelega nõus lasteaeda tutvustama. Matus külastas lasteaia rühmi ja õueala ning talle meeldis väga see, et lasteaias on nii sees kui ka väljas palju ruumi mängimiseks ja aktiivseks tegutsemiseks.

Välisvabatahtlik Sophia-Maria Franz