04.10.2019

Tallinna Kihnu Lasteaia kuues sünnipäev

Tallinna Kihnu Lasteaia kuuendat sünnipäeva tähistati lasteaia õuealal mängude, tantsu- ja sügislaadaga. 02. oktoobri hommikupoolikul kogunes Tallinna Kihnu Lasteaia pere lasteaia õuealale, et koos tunda rõõmu kuuendast sünnipäevast. Ilmataat viskas küll varajasel hommikutunnil vihma näol viperusi, kuid siis otsustas teha pausi, et saaksime oma peo kuiva riietusega ära pidada.

Peojuht muusikaõpetaja Anet oli seekord riietunud kollaseks tibuks. Ta juhatas sünnipäevapeo sisse Tibutantsuga, mis jaheda ilma kiiresti eemale peletas. Üllatusena saabusid õuealale lapsi lõbustama koduloomadeks riietunud õpetajad Olesja ja Alesja lehma ning koera värvikates kostüümides. Metsloomadeks riietunud Kristi jänese, Elina rebase ja Jekaterina hundi kostüümides tekitasid lastes suurt elevust. Iga külla tulnud loom oli kaasa toonud väikese kingituse meie lasteaiale, mis lõbusas meeleolus lastele üle anti. Pärast viktoriini lasteaia kohta kutsus iga külaline endaga kaasa kaks rühma, kellega koos mängiti haaravaid sportlikke mänge. Pärast mängude mängimist kogunes taas kogu lasteaiapere jooksuraja ümber ning mängleva kergusega tantsiti koos Eesti rahvustantsu „Kaerajaani“.

Pärast õhtuoodet jätkus lasteaia sünnipäevaprogramm. Lapsevanemad olid koostöös lasteaia personaliga ette valmistanud rikkalikud sügislaada müügilauad, kus jagus hõrke küpsetisi ka kõige nõudlikumale gurmee maitsele. Laudadelt võis leida ka vahvaid meisterdusi ja põnevaid sügishoidiseid. Laadatulu abiga saab lasteaiapere soetada uusi põnevaid kostüüme, mis edaspidi ilmestavad meie ühisüritusi ja valmistavad rõõmu lastele. Suur aitäh õpetaja Olesjale, kes panustab lasteaia kostüümivaramu loomisesse ja täiendamisse.

Täname kõiki õpetajaid ja lapsevanemaid, kes aitasid lasteaia sünnipäeva korraldada.

 

Õppealajuhataja Anne-Ly Rumma