05.10.2018

Tallinna Kihnu Lasteaia minijuubel

03. oktoobri sügiseselt jahedal õhtupoolikul tähistas Tallinna Kihnu Lasteaia pere koos lastevanemate ja külalistega lasteaia õuealal oma viiendat sünnipäeva. Ilmataadiga oli eelnevalt kokkulepe saavutatud ning saime oma peo vihmavabalt ära pidada.

Liivalaidude rühma õpetaja Kristi juhatas peoõhtu sisse kõikide rühmade ühistantsude –ja lauluga. Siis aga, oh üllatust, saabusid õuealale lasteaia nime väärivad piraadid, kes mängleva kiirusega haarasid kaasa lapsed, et koos takistusi läbides Võlumetsas sünnipäevasoovide vastu šokolaadimedaljone lunastada. Pärast lõbusat viktoriini Võlumetsas kogunes kogu lasteaiapere koos külalistega jooksuraja ümber. Koolieelikute rühmade lapsed olid koos vanematega valmis õpetaja Tatjana poolt toodud 5-aastast kastanipuud istutama. Sümboolsele puu istutamisele järgnes suure ja magusa sünnipäevatordi söömine, mille meile olid küpsetanud Tallinna Teeninduskooli õpilased. Lisaks maiustamisele õuealal olid rühmade lapsevanemad lasteaia siseruumides ette valmistanud sügislaada müügilauad, mille ümber melu kuidagi vaibuda ei tahtnud. Laadatulu abiga soovitakse lasteaia üldkoridoridesse luua õpetlikke arendavaid mänguseinu, et lapsed tunneksid end mõnusalt ja tegusalt ka koridorides liikudes- iga koht on õppimiseks paslik.

Täname Tallinna Haridusametit vahvalt kujundatud kella eest, Lasnamäe linnaosavalitsust panustamast meie kaunisse ja maitsvasse torti, vilistlasi ja lapsevanemaid kauni sügisese lilleilu eest. Kõiki külalisi ja endisi töötajaid osalemise ning kaunite lillekimpude eest. Suur-suur aitäh kõikidele, kes panid õla alla laada õnnestumisele, täname Kihnu -5 töörühma ja õpetaja Mari-Liisi ning Kristit, kes olid eestvedajaks sünnipäevapeo ja laada vahvale õnnestumisele. Õhtu lõpuks tänas lasteaia juhtkond neid töötajaid, kel samuti täitus viis aastat lasteaias ning kes on aastate jooksul panustanud enim lasteaia arendustegevusse. Vaatamata meie noorele eale oli äärmiselt meeleolukas, meeldejääv ning tore õhtu.