02.12.2018

Tallinna Kihnu Lasteaia õpetajad Kanutiaias

Tallinna Kihnu Lasteaia õpetajatest koosnev näitetrupp rõõmustas esimesel advendil Lasnamäe lapsi

Õpetajatest koosnev neljaliikmeline näitetrupp esitas lastele lühikese jõuluainelise näidendi" Lumehaldjat otsimas". Näidendi kirjutas õpetaja Kristi Mägi, kes ise oli ühe lapse rollis. Teiseks lapseks oli seekord kehastunud õpetaja Birgit Pikker. Üheskoos mindi metsa, kus kohtuti Metsatargaga, kelleks oli õpetaja Hanna Lopato. Tema juhataski lastele teed Lumehaldja juurde. Lumehaldjast muusikaõpetaja Anet Vaikmaa rõõmustas väikeseid vaatajaid imekauni lumelauluga. Muusikalise taustajõuga oli abiks õpetaja Natalja Tšarina. Lumehaldja abiga saadigi metsaalune lumiseks, et lastel oleks tore talverõõme nautida. Loodame, et näidendis võlutud lumi  jõuaks ka Tallinnasse lapsi rõõmustama.
Täname kõiki kaasa aitajaid, tänu kellele iga saalis olev laps kauni kingituse sai. Meie lasteaia poolt suur aitäh hoolekogu esimehele Kristiina Partsiojale koos meeskonnaga, kes laste kinkide eest hoolt kandsid.
Suur tänu Tallinna Kihnu Lasteaia õpetajatele, kes ei pannud paljuks oma jõulurõõmu lastega esimesel advendil jagada. Aitäh Kristi,  Birgit, Hanna, Anet ja Natalja.
Kaunist jõuluootust kõigi südameisse. 

Tallinna Kihnu Lasteaia direktor Eve