18.10.2016

Tallinna Kihnu Lasteaias toimus sügisnäitus

Tallinna Kihnu Lasteaias toimus 3.-10. oktoobril sügise alguse tervitamiseks sügisnäitus. Näituse tööde hulgas oli nii laste endi ning laste ja lastevanemate poolt meisterdatud töid.

Sügisnäituse korraldamise võttis sel õppeaastal enda kanda Lainelaidude rühma meeskond, õpetaja Larisa, õpetaja assistent Anna ja õpetaja abi Julija. Üheskoos kujundati näituse kuulutus ja jagati informatsioon näituse toimumise kohta kõikide lasteaia rühmadega ning lastevanematega. Septembrikuu viimasel päeval koguti rühmadest kokku kõik sügisnäituse tööd ning need pandi välja esimese korruse fuajeesse. Kõikidel rühmadel ja lastevanematel oli võimalus näitusega tutvuda.

Sügisnäitus oli laste ja lastevanemate seas populaarne, välja pandi väga palju töid. Näituse tööde seas olid esindatud kõik lasteaia sõime- ja aiarühmad. Näitusele esitatud tööd olid väga loovalt ja huvitavalt kujundatud ning tööde valmistamiseks kasutati erinevaid sügisel looduses leiduvaid materjale, näiteks käbisid, puitu, puulehti, tammetõrusid, kastaneid, oksi, sammalt, puuvilju, seemneid ja marju.

Täname kõiki lapsi ja lapsevanemaid osalemise eest!