13.11.2017

Tallinna Koolinoorte Korvpalli MV alagrupiturniirid

13. ja 14.novembril toimusid meie koolis Tallinna Koolinoorte korvpalli MV alagrupiturniirid.

Esmaspäeval 13.novembril oli meie koolil korraldada Tallinna Koolinoorte korvpali MV-te alagrupiturniir põhikooli tüdrukute arvestuses. Meie tublid tüdrukud võitsid Tallinna Humanitaargümnaasiumi tulemusega 45:10 ja tagasid sellega pääsu poolfinaalturniirile, kus ootab ees juba rohkem südikaid vastaseid! Võistkonda kuulusid : Anette-Laura Tõks, Maria Vasar, Kerli Rump, Karin Kõiv ja Liisa Kõiv.
Eriline tänu ka kohtunikele: Frank Piilberg, Anton Zaporozhets, Klaivert Märtson, Daniel Kuznetsov, Reiko Kiljak ja Marcus Meier!

Kolmapäeval 15. novembril oli meie koolil korraldada Tallinna Koolinoorte korvpalli MV-te alagrupiturniir põhikooli poiste arvestuses. Poisid olid väga tublid ja alistasid kõik oma vastased( 21.kool 45:35 , Tallinna ÜG 34:28 ja Merivälja Kool 55:38) Sellega tagati ka esimesena pääs poolfinaalturniirile. Kooli esindasid järgmised õpilased: Frank Piilberg, Johannes Murulaid, Anton Zaporozhets, Kristjan Nõmm, Ken Sildaru, Mathias Kontus, Reiko Kiljak, Georg Press, Silver Andreas Kahro, Hendrik Koort, Kerrit-Kristopher Aljasmäe ja Marcus Meier.
Suur tänu ka tublidele kohtunikele: Liisa Kõiv, Karin Kõiv ja Anette-Laura Tõks!