09.10.2018

Tallinna Kuristiku Gümnaasium kutsub haridustöötajaid traditsioonilisele võrkpalliturniirile

Tallinna Kuristiku Gümnaasium kutsub kõiki haridustöötajaid traditsioonilisele võrkpalliturniirile, mis tänavu peetakse 1. detsembril algusega kell 11.

Turniiri eesmärk on liikumise propageerimine ja koostöö Tallinna haridustöötajate hulgas.  Selguvad ka edukamad Tallinna üldhariduskoolid/kutseõppeasutused võrkpallis.

Kooli võistkonda võivad kuuluda kõik kooli töötajad. Võistkonda kuulub kaheksa mängijat, väljakul on korraga kolm meest ja kolm naist. Ühte meesõpetajat võib asendada naisõpetajaga. 

Võistluste läbiviimise süsteem selgub peale eelregistreerimist, sõltub osavõtvate koolide arvust. Mängud toimuvad kolmest  geimist parem süsteemis (2:0 või 2:1) ja geimid mängitakse 25 punktini ning viimane otsustav geim 15 punktini. Geimi võiduks on vajalik 2-punktiline vahe. 

I-III kohale tulnud koolide võistkonna liikmeid autasustatakse medalite, diplomitega ja kooli liikumist soodustava auhinnaga. Võitjat kooli ka Tallinna Koolijuhtide ühenduse rändkarikaga. Iga võistkonna parimale või suurima arengu teinud mängijale auhind! 

Kohapeal pakutakse osalejatele tasuta spordijooki, maitsvat suppi ning kohvi ja teed. Avatud on puhvet. Peale turniiri saab kasutada sauna.

Turniir toimub Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis laupäeval 1. detsembril 2018 algusega kell 11.00. 

Võistluste peakohtunik Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi direktor Raino Liblik (Raino.Liblik@kuristiku.ee, 5292592) 

Vajalik on eelregistreerimine hiljemalt 26. novembril,
kontakt: Tanel Renter, tanel@kuristiku.ee või 5297979. 

Uudise rubriigid: