01.11.2016

Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis tähistati Halloweeni

Esmaspäeval, 31.oktoobril, toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis juba traditsiooniks saanud Halloweeni kõrvitsate lõikamise võistlus. Üritusel osalesid erinevate Tallinna koolide esindajad ja kõikide Lasnamäe koolide esindajad. Kuristiku gümnaasium tähistab Halloweeni juba 21.korda ja üritus toimub inglise keeles.

Tavapäraselt koosnes võistlus kahest osast: kõrvitsate lõikamine ja viktoriin. Kõrvitsaid hindas õpetajate ja juhtkonna esindajatest koosnev žürii. Lisaks kõrvitsate lõikamise võistlusele toimus ka lühike inglisekeelne viktoriin. Kõik võistlusel osalejad said premeeritud magusate auhindadega ja aukirjadega.

Üritusel osales ka Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, kes pidas avakõne inglise keeles. “ Tuntud ameerika kirjanik Edgar Allan Poe kirjutas ühes oma loos :”Saladused panevad meid mõtlema, kuid see on tervisele kahjulik". Ma olen täiesti veendunud, et ettevalmistused tänaseks võistluseks panid ka teid mõtlema. Kuid olen kindel, et meeskonnavaim hoiab keha ja vaimu virge , ”lausus ta.

Maria Jufereva andis välja ka eriauhinna, ta valis tema arvates kõige hirmuäratavama kõrvitsa. Selleks osutus kõrvis nimega Jaanus. 

Uudise rubriigid: