10.01.2020

Tallinna Läänemere Lasteaia 31. aastapäeva tähistamine

9. jaanuaril 2020 täitus Tallinna Läänemere Lasteaial 31 aastat tegutsemise alustamisest. Sünnipäeva tähistamiseks toimusid traditsiooniline rongkäik ja õuepidu, kus koos lauldi ning tantsiti.

Läänemere La 31 aastapäeva rongkäik 09.01.2020.jpgHommikul kell kolmveerand üksteist kogunesid kõik lasteaia rühmad koos õpetajate ja õpetaja abidega lasteaia hoovis. Rühmad olid varustatud oma rühma logodega, lasteaia logoga õhupallidega ja lasteaia lippudega. Eelmisel aastal samal ajal lasteaia 30. aastapäeva tähistamisel osalesid sõimelapsed rongkäigus kelkudel. Sellel aastal aga kelkusid kasutada ei saanud, sest lume asemel haljendas muru ja päikegi säras taevas. Talve meenutas vaid külm tuul. Loomulikult oli kohal lasteaia maskott ja laste suur lemmik Länni.

Läänemere La 31 aastapäeva rongkäiguks kogunemine 09.01.2020.jpgRongkäik suundus lasteaia hoovist välja, tegi ringi ümber lasteaia ja siis jõudsid rõõmsad punaste põskedega rongkäigulised tagasi lasteaia hoovi, kus algas pidulik ühislaulmine ja tantsimine. Kõigepealt kõlas ,,Läänemere Lasteaia laul” ja seejärel laul ,,Sünnipäev” ning siis veel ,,Sünnipäevalaul”. Edasi läks tantsuks. Kõigepealt tantsiti ,,Lõbus tants Länniga”, seejärel hoogne tants ,,Hoki-doki” ja pidu lõppes tantsuga ,,Pausilugu”.Läänemere La 31 aastapäeva pidu õues 09.01.2020.jpg

Lapsi innustas kõige rohkem see, et Länni nendega koos tantsis. Lännile on 9. jaanuar tähtis päev, sest see on ka tema sünnipäev. Lännit esitleti esmakordselt kuus aastat tagasi lasteaia 25. aastapäeval 09.01.2014.

Sünnipäeva tähistamine jätkus rühmades lõunasöögi ajal tordi söömisega.

Palju õnne, jõudu ja edu Tallinna Läänemere Lasteaiale!Hülgepoeg Länni sai 6 aastaseks 09.01.2020.jpg