05.06.2018

Tallinna Läänemere Lasteaia jalgpallurid jalgpallipäeval

Esmaspäeval, 28. mail ja teisipäeval, 29. mail 2018 toimus juba seitsmendat korda Tallinna Kalevi Lasteaedade Jalgpallipäev.

Tallinna Läänemere LA lapsed jalgpallitrurniiril 30.05.2018.jpgÜrituse eesmärk on pakkuda lasteaialastele meeldejääv, lõbus ja sportlik päev kunstmurustaadionil populariseerides jalgpalli, sporti ja üldisemalt huvitegevust. Jalgpallipäeval soovitakse arendada laste meisterlikkust ja kehalisi võimeid ning tugevdada laste omavahelisi sportlikke ja sõbralikke suhteid. Kahel päeval osales kokku 16 võistkonda 14 lasteaiast, lapsi oli võistlemas 129.

Tallinna Läänemere Lasteaia jalgpallurid käisid jalgpalli mängimas 28. mail. Meie lasteaiast osales kokku 8 poissi I kooliks valmistuvast rühmast (Põder) ja II kooliks valmistuvast rühmast (Kits).

Esmaspäevase turniiri võitis Tallinna Liivamäe Lasteaed, teise koha sai Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed ning kolmanda Tallinna Luha Lasteaed. Teisipäevase turniiri finaalmäng oli väga tasavägine ning esimese koha saavutas penaltitega Tallinna Liivaku Lasteaed, teise Tallinna Lasteaed Päikene ja kolmanda Tallinna Lasteaed Vesiroos.

Iga laps sai osalemise eest diplomi ja Premialt jäätise ning lasteaed tänukirja. Turniiri võitja lasteaed sai auhinnaks Nike’ilt jalgpalli ja karika.

Tallinna Läänemere Lasteaia lapsed naasid lasteaeda tänukirja ja rõõmsa tujuga, mis saadi sportlikult veedetud päevast.Tallinna Läänemere LA lapsed jalgpallitrurniiril 30.05.2018.jpg -2.jpg