19.05.2017

Tallinna Läänemere Lasteaia lapsevanemad remontisid magamistoa

I keskmine rühm (Ilves) sai 2016 aasta lõpus magamistuppa uued sahtelvoodid. Metallvoodid, mis on laste teenistuses olnud alates 1989 aastast, võis nüüd vanarauaks viia ja seinakapid, kus voodid paiknesid, ära lammutada, et ruumi juurde saada. 6. aprillil 2017 toimunud lapsevanemate koosolekul otsustasid Ilvese rühma lapsevanemad oma panuse anda, et rühma magamistuba saaks uue kuue. Lasteaed ostis remondiks vajaminevad materjalid ja remondi teostamise võtsid lapsevanemad oma õlgadele.

Ilvese rühma magamistuba peale remonti 09.05.2017.jpgEes ootas päris lai tööpõld ja mitu töist nädalavahetust nii lapsevanematele, kui rühma õpetajatele Aivele ja Indiirale, kes hoolitsesid, et tööinimesed saaksid vahepeal ka kehakinnitust ja keelekastet.

Magamistoa remondi ajaks koliti voodid rühmatuppa ja püüti ajutiselt hakkama saada kitsamates oludes, kui seni harjutud. Laste jaoks oli omamoodi põnevgi, sest kõik oli nüüd teistmoodi ja magamistoas juhtus huvitavaid asju. See oli ka ootuse aeg, milline hakkab magamistuba välja nägema peale remondi lõppu. Samuti sai uhkust tunda oma vanemate üle, kes remonditöödel käed külge panid.

9. mai õhtuks oli lõpuks kõik nii valmis, et võis voodid magamasituppa tagasi kolida ja ühise töö vilju maitsma hakata. 10. mail magasid lapsed magusat und taasavatud magamistoas.

Lasteaed tänab abi ja koostöö eest I keskmise rühma lapsevanemaid 

Kevini isa Timo Läänesaart 12.04.2017 Bauhoffis Aleksandri isa Ilvese r..jpg

Elina ja Alani isa Dmitri Jaskovi

Stefania isa Igor Jadonistit

Germani isa Andrei Kotlyarovi

Aleksandri isa Dmitri Kobzevit

Matvei isa Aleksei Sojustovi

Sophia isa Albert Hellatit

Sandra-Ly isa Jargo Veltermanni

Mirteli isa Leo Pikhofi

Toomase isa Priit Jaanistit

Arturi isa Oleg Petmansoni,

Eva isa Andres Koldret

ilvese portree_foto Maaja Kitsing.jpg.jpg