12.10.2021

Tallinna Lasteaed Sipsik osaleb moodsa õppimise festivalil IduEdu

26. oktoobril toimub Tallinna Hariduskvartalis moodsa õppimise festivalil „iduEDU".

Festivali alateema on sel aastal “Õnnelik õppija krihvli või tahvliga" - kuidas säilitada enda vaimset heaolu, olla õnnelik ja leida tasakaalu tehnoloogiaga rikastatud ja traditsiooniliste õpikeskkondade ning õpimeetodite vahel?

Üritus toimub Tallinna Hariduskvartalis (Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu).
Erinevatest haridusvaldkonna edulugudest arutletakse ligi poolesajas töötoas. Ühes nendest osalevad ka Tallinna lasteaia Sipsik õpetajad Marielle Korostik, Joanna-Eliisa Servet ja õppealajuhataja Ene Hein.
Oma töötoas tutvustame lapse arengu hindamise mängu, mille fookuses on laste lugemise, kirjutamise, arvutamise ja sotsiaalsed ning eneseregulatsioonioskused. Jagame kogemusi lasteaia Sipsik õpetajate poolt loodud arengumängu "Teekond Kommikolli Kuningriiki" läbiviimisest ja tulemustest, lapse arengu tagasisidestamisest ning lastevanemate rahulolu suurendamisest. Anname ülevaate mängu juurde loodud vahenditest ja materjalidest ning iga töötoas osaleja saab ka ise proovida teekonna läbimist.
Festivali plakatid ja veebisirvija:
Festivali kohta leiab jooksvalt infot ka ürituse Facebooki lehelt.