10.01.2019

Tallinna Linnamuuseumis jätkuvad huvitavad loengud ja töötoad

Laupäeval, 12. jaanuaril kell 12 toimub Tallinna Linnamuuseumi näituse „100 aastat argipäeva“ publikuprogramm, kus toimub Pille Petersoo toidutöötuba teemal „Raudse eesriide taga. Põnevad leiud vennasrahvaste toidulaualt“.

Näituse „100 aastat argipäeva“ saateks jätkab Tallinna Linnamuuseum töötubadega, mis tutvustavad argielu meie toidulaual. Töötuba juhendab sotsioloogiadoktor ja portaali Nami-nami.ee eestvedaja Pille Petersoo.

Mis vahe on Leningradi, Moskva, kodusel ja Rossošanski rassolnikul? Aga külmal boršil, svekolnikul ja botvinjal? Kes on kuldpõsk, pakslaup ja amuur? Kuidas teha pelmeene Moskva moodi? Nendele ja teistele olulistele küsimustele saad vastuse Pille Petersoo toidutöötoas. Ise käsi mustaks ei pea tegema, aga midagi maitsvat saab hamba alla kindlasti. 

Töötoas osalemiseks palume eelnevalt registreerida siit. Osalemine piletiga (täispilet 4 eurot, sooduspilet 3 eurot).

Lisaks on tulemas veel põnevad toidutöötoad 2. veebruaril kell 12.00 „1980. aastad: einevõileibade ja kokteilsalatite võidukäik“. Registreeri siit! 2. märtsil kell 12.00 „Linlase toidulaud perestroika tuules. Talongiajastu mõjud“. Registreeri siit! 

Uudise rubriigid: