12.11.2021

Tallinna Linnavalitsuses on avatud Mustamäe laste joonistatud isadepäeva näitus

Hingekuu teisel pühapäeval, 14. novembril tähistame isadepäeva.

Selle tähtpäeva puhul valmistasid Mustamäe Huvikooli lapsed oma isadele vahva üllatuse – joonistasid suure hoole ja armastusega nende portreesid ning seejärel panid Mustamäe Linnaosa Valitsuse abiga kokku isadepäevale pühendatud näituse.

Ning alates tänasest, reedest, 12. novembrist kaunistabki Tallinna Linnavalitsuse 1. korruse näituseaknaid meie Mustamäe laste joonistuste näitus „Isa - maailma jaoks on ta vaid üks mees, lapse jaoks on ta aga terve maailm“.

Isadepäev on üks ilusamaid ja perekesksemaid tähtpäevi kalendris ja hea võimalus tuletada meelde ja tunnustada isade panust oma lapse ellu. See, et Mustamäe lapsed mõtlesid oma isadele selle tähtpäeva puhul välja nii vahva üllatuse teeb südame soojaks. Loomulikult otsustasime nende algatust toetada. Kõik noored kunstikud, kelle töid te näitusel näete, saavad linnaosavalitsuselt lisaks tänukirjadele ka auhindu, sh tasuta pääsmeid meie suurepärasesse vastavatavasse Mustamäe Uisuparki (E.Vilde tee 118).

Isadepäeva näitus kaunistab - selle andekate autorite, nende isade, perede, sõprade, juhendajate ja kõikide tallinlaste rõõmuks - Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 12. novembrist kuni detsembrikuuni.

Mustamäe tublid noored kunstnikud ja Mustamäe Linnaosa Valitsus soovivad kõikidele isadele palju õnne tulevaks isadepäevaks ning kõikidele tallinlastele helget ja lootusrikkast hingekuud!

Tere tulemast seda kaunist näitust vaatama!

Lauri Laats

Uudise rubriigid: