11.10.2021

Tallinna Lotte Lasteaiast kõrvitsad ja aiasaadused Toidupanka ja Tallinna Loomaaeda

Jõudiski lõpule Tallinna Lotte Lasteaia sügisene koostööprojekt "Teeme koos head!", mille raames saame abiks olla Tallinna Loomaaiale ning Toidupangale.

Omniva kuller tuli järgi kogutud saadustele, mis viidi Tallinna loomaaeda "Kõrvitsakampaania 2021" tarbeks. Sel aastal kogutakse kõrvitsaid piiratud koguses ehk 10 tonni ning oodatud ka kõik muud saadused.

Ja Roosi rühma lapsevanem organiseeris transpordi ning abikäed, et kogutud kõrvitsad toimetada Toidupanka.

Et heategevuspisik saaks ikkagi laste südametes kasvada, siis kõrvitsate seemned pandi kevadel kasvama koos õpetajate ja lastevanematega ning üheskoos kanti hoolt selle eest, et seemnest saaks kõrvits ja kõrvitsast hea maiuspala. Kokku saime kõrvitsaid koos suvikõrvitsatega 83 tk, hurraa - eeskujulik kogus!

Reedel toimus lasteaia õuealal pidulik sügisene koosolemine, kus kogu Lottepere sai tänatud ja tunnustatud. Lapsed olid kohe väga õhinal. Soovime tänada ka kõiki lapsevanemaid, teie koostöö on ikka meile oluline ja oleme eeskujuks lastele!

Oleme väga tänulikud ning eraldi sooviks veel esile tõsta ka Roosi rühma korraldustiimi: õpetaja Heidit, Illikat ja Aitat!