03.01.2022

Tallinna Lotte Lasteaia heategevuslik ettevõtmine "Sõbralt Sõbrale"

Tallinna Lotte Lasteaed on esimene lasteaed, kes tegi detsembris 2021 koostööd heategevusliku organisatsiooniga Sõbralt Sõbrale ning toetasime puudustkannatavaid peresid.

Jõulukuul tegime kogu lasteaiaperega suure heateo ning kutsusime kõiki suuri ja väikeseid kodudes natukene kriitilisema pilguga ringi vaatama. Kogusime kokku suure hulga puhtaid ja korras asju, mida ise enam ei vajanud ning annetasime need Sõbralt Sõbrale kauplustesse, mille müügituluga toetatakse lapsi, noori ja peresid. Annetati nii riideid, mänguasju, raamatuid, jalanõusid kui ka korralikke tarbeesemeid. 

4.jaanuaril 2022 andsime annetatud esemed üle organisatsiooni Sõbralt Sõbrale tegevjuhile Kaspar Nummertile.  SUUR SUUR AITÄH KÕIGILE, et tulite meie heategevusliku ettevõtmisega kaasa ning tegite taaskord suurepärast koostööd. Tänu teile saime tunda äärmiselt südamlikku andmise rõõmu.  Antud ettevõtmisest tehakse ka väikene blogi postitus, et positiivne eeskuju oleks nakkav. Me olime esimene lasteaed, kes antud organisatsiooniga koostööd teinud ning projektis "Tahan anda" osalenud. Seda enam on väga hea tunne, et saime olla toeks ja oskasime märgata.

Organisatsioonilt sai lasteaed ilusa tänukirja, šokolaadikarbi ning taaskasutatud materjalist koti (mis Sõbralt Sõbrale poodides kliendikaardiks).

Veelkord täname teid kõiki, oleme tänulikud, et saame üheskoos luua võimalusi headeks muutusteks!