20.04.2021

Tallinna Lotte Lasteaia personal sai osa koolitusfirma Hoolingu koolitusest "Lapsest lähtuv kasvatus ja projektõpe muutunud õpikäsituse kontekstis"

Tänasega 20.04.2021 jõudis lõpule meie tore koostöö teekond koolitusfirma Hoolinguga, mil saime osa veebipõhistest veebinaridest, teemal "Lapsest lähtuv kasvatus ja projektõpe muutunud õpikäsituse kontekstis".

Kuigi on olnud eriliselt keeruline aeg, oleme õnnelikud, et kõik planeeritu sai teoks ning täname meie aktiivset ja koostööle pühendatud lasteaia personali. Kahe kuu jooksul toimusid järgmised moodulid:
* "Lapsest lähtuv kasvatus ja projektõpe muutunud õpikäsituse kontekstis"
* "Õpetaja kui juht oma “osakonnad”
* "Rühmameeskonna koostöö juhtimine"
Ning lisaks veel "Projektõpe – õpirada, mida eile veel ei olnud”.
Mõned olulised märksõnad: hooliv ausus, sisemised hoiakud, edulugude olulisus, õppimise ja õpetamise kvaliteet, õnnelik laps, õpikäsitluse teadvustamine, väärtuste tähtsustamine, ühtsed eesmärgid, meeskonnatöö, õpiruumi looja ja hoidja, töörõõm, kõik me oleme võrdsed, rahulolu, tugevuste kaardistamine, tahe, koostöö, kohtumisrõõm, kokkulepped, meie tunne, tunnustamine, suhted.
Täname Hoolingut mõtlema panevate koolitusmoodulite eest. Kindlasti leidsid meie lasteaia õpetajad ning abid enda jaoks midagi, mis kõnetas, oli meenutamist väärt ning aitab veelgi paremini oma tööd planeerida.
Me kõik oleme olulised!