30.09.2020

Tallinna Lotte Lasteaia sünnipäeva tähistamine

27.septembril 2020 sai Tallinna Lotte Lasteaed 3.aastaseks ja eile 30.09.2020 tähistasime sünnipäeva toreda päevaga.

Me oleme rõõmsad, kohe väga rõõmsad. Lastele tulid muusikategevusse külla tegus ja särtsakas dr.Ave ning juba tuttav muhe kärbes Jaak. Ohh seda naeru ja laste kilkeid, sest algas korralik sünnipäevatrall.
Hetke olukorda arvestades kontrollis dr.Ave kõiki lapsi lausa imeväel. Jääkuubikut kasutades sai koheselt selgeks, et lastel palavikku ei olnud ning kõigil oli hoopis soe süda. Mudilased olid heas vormis, juuksed ja silmad särasid, putru ja porgandeid süüakse tublisti, hambad tugevad kui purikad. Dr.Ave oli väga rõõmus, et Lotte lasteaias oli eile kohal kõik terved ja tegusad lapsed. Muidugi meeldib doktorile ka süsti teha ja oma tervislikke ravimeetodeid kasutada, mõni julge laps oli isegi koheselt nõus. Aga ju see oli tingitud sellest, et dr. Ave nägi lihtsalt nii äge välja.
Rühmad said sünnipäeva puhul ikka ka kinke, magusaid ampse ja häid emotsioone. Ja sellist pidu pole ennem olnud, mis lõppeb keldris. Nii huvitav ja teistmoodi, Bruno rühma lapsed tulid suure huviga ja muusika ning trall sai alata. Dr.Ave ja kärbes Jaak olid valmis kõigeks, peaasi, et lõbus oleks.
Meil oli tore päev ja dr.Ave hoiab edaspidigi kõigil lasteaia lastel silma peal, et ikka silmad säraksid ning liikumisrõõm püsiks jalgades.
Palju õnne meile, palju õnne Tallinna Lotte Lasteaiale!

Uudise rubriigid: