08.11.2017

Tallinna Mesimummu Lasteaia 55 juubel

27. oktoobril tähistas Tallinna Mesimummu lasteaed oma 55 juubelit!
Lõbus mänguhommik algas hommikul 10:00 ning külalised ja mesilaspere said osa mõnusast peost. Kõikide rühmade lapsed ja õpetajad esinesid vahvate laulude ja tantsudega ning üheskoos mängiti ka paar naeru tekitavat mängu. Pidu juhtis lasteaia maskott Mesimumm, keda kehastas meie oma õpetaja Ilona Tomasberg ning pidu aitasid korraldada endine muusikaõpetaja Lilian Küttis ja praegune muusikaõpetaja Anu Raud. Lisaks esinesid ka Kersti Kuuse muusikatoa ringi lapsed. Peale mängimist olid külalised kutsutud tordilauda ning lapsed said muffinitega maiustada.

Õnnitlema olid tulnud Tallinna Haridusamet, Mesimummu lasteaia hoolekogu, Mardi lasteaed, Endla lasteaed, Jaan Poska lasteaed, Lotte lasteaed ja varasemad kolleegid. Tallinna Haridusamet tänas pikaajalisi töötajaid nende panuse eest Mesimummu lasteaias ning kinkis lasteaiale Mesimummu logoga klaasist kella. Varasemalt käis lillede ja kommidega õnnitlemas ka peaminister Jüri Ratas ning kinkis lasteaiale "Põhjamaade muinasjuttude kuldraamatu". Tänasime osavõtjaid laste kaunistatud meepurkidega, et külmal ajal tervist turgutuda!

Suur tänu kõigile südamlike soovide ja õnnitluste eest! Täname ka kooliõpilasi ja lapsevanemaid, kes aitasid meid pidustuste korraldamisel!