07.12.2018

Tallinna Nurmenuku Lasteaia õpetajate korraldatud liiklusnädal

"Liikudes liiklemine selgeks" sai kõrge tunnustuse osaliseks Maanteeameti liiklusohutuse auhindade konkursil.

Pälvisime esikoha liiklusohutuse sündmuste kategoorias Põhja regioonis.

Liiklusnädala korraldamisel osalesid kõik õpetajad. Aktiivset liiklusalast tegevust jagus nii õue kui tuppa ja haaratud olid kogu lasteaia lapsed. Kõik 5-7a. lapsed läbisid liikluskoolituse Liiklusmängukeskuses, sõimeealistele lastele toimus sõimelaste sõidupäev õues lükatavatel autodel, õppides tundma foori tulede värvusi. 3-5a. lapsed läbisid õues orienteerumismängu "Otsi helkurit" ja 5-7a. lapsed lahendasid liiklusülesandeid Bee-Bot ja Blue-Bot põrandarobotitega. Vahvad ettevõtmised jätkusid liiklusalase orinteerumismänguga õues, kus õpetaja joonistatud kaardi järgi tuli leida üles 6 erinevat punkti ning lahendada liiklusega seotud ülesanne või mängida liiklusmäng. Liiklusnädala lõpetas isevalmistatud liiklusvahendite paraad ümber lasteaia- neid leidus limusiinist kuni fantaasiasõidukiteni. 

Oli tegus ja lastele mitmekülgset tegevust pakkuv nädal- liiklemine sai selgeks liikudes! Täname kõiki õpetajaid ja liiklusnädala töögrupi juhti, kelleks oli Pääsusilma rühma õpetaja Pille Kapp.

Kaunis auhind anti lasteiale üle 06.12.2018 Ruhe Rannamajas toimunud pidulikul vastuvõtu, kus osalesid liiklusnädala eestvedajad Pille Kapp, Killut Vallandi, Piia Kesanurm ja Meelika Jürnas.