08.05.2018

Tallinna Rahvaülikool kutsub avatud uste päevadele

Tallinna Rahvaülikoolis (Estonia pst 5a I ja Vene tn 6 II korrusel) toimuvad tänasest kuni 15. maini traditsioonilised avatud uste päevad.

Uksed on avatud tööpäevadel kell 12 -19 ja laupäeval (ainult Estonia pst majas) kell 11-16. Avatud uste päevadel on väljas näitused õppeaasta jooksul valminud töödest, toimuvad kontserdid ja töötoad. Kõik sündmused on huvilistele tasuta. Ühtlasi algab tänasest ehk 8. maist registreerimine sügishooaja kursustele.

Estonia puiestee 5a maja esimese korruse saalides on sel puhul väljapanekud joonistustest, maalidest, kalligraafiatöödest ja käsitöödest. Homme, 9. mail kell 18 toimub Estonia pst 5a ruumes muusikaõpilaste kontsert. Tallinna Rahvaülikool on üks vähestest kohtadest, kus saavad õppida laulmist, klaveri-, kitarri- või viiulimängu täiskasvanud. 15. mail kell 18 toimub samas avatud muusikatund vanematele ja vanavanematele „Kuidas rääkida muusikajutte mudilastele?“ Õpetaja Marit Mõistlik-Tamm.

Vene tänav 6 II ja III korrusel toimuvad avatud uste päevade raames 9. mail kell 15 ja 16  teatrikooli avatud tunnid. 10. mail kell 18 annavad ühiskontserdi meeskoor Runo, segakoor Laulik ja rahvatantsurühm Eksperiment. 11. mail kell 19 toimub Jaa !mproteater etendus “Mis võiks küll valesti minna?” (piletiga). 12. mail kell 19 algab oomeriteatri “Onu Vanja” ja Vilde teatri “Hämarad märgkoerad” etendused (piletiga). 14. mail kell 20 toimub tai chi avatud tund ning 15. mail kell 8.30 on kavas hommikune tai chi avatud tund, õhtul kell 18 on kõik huvilised aga oodatud vaba liikumise töötuppa täiskasvanutele.

Tallinna Rahvaülikoolist lähemalt leiab infot www.kultuur.ee