19.10.2016

Tallinna Sotsiaaltöö Keskus korraldab infopäeva ja autasustab fotokonkursi võitjaid

Tallinna Sotsiaaltöö Keskus on igal aastal tähistanud rahvusvahelist vaesuse ja tõrjutuse vastu võitlemise päeva, seda tehakse tänavu 26. oktoobril kell 10 algava infopäevaga Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59).

„Vaesuse ja tõrjutuse vastu võitlemise päeva tähistatakse ÜRO poolt 1992. aastast ja seda 17. oktoobril. Samas on tänavune aasta nimetatud merekultuuriaastaks, seepärast kuulutasime kevadel välja ka fotokonkursi „Näoga mere poole“. Sidudes kokku merekultuuriaasta ning vaesuse ja tõrjutuse vastu võitlemise päeva tähistamise, kutsubki Tallinna Sotsiaaltöö Keskus kõiki huvilisi 26. oktoobril toimuvale infopäevale“, ütles Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse direktor Kersti Põldemaa.

Infopäeval antakse ülevaade Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse teenustest, avatakse fotokonkursile laekunud parimatest fotodest näitus ning tunnustatakse parimaid pildistajaid. Fotonäitus on Puuetega Inimeste Kojas avatud 26. oktoobrist kuni 2. novembrini. Siinkohal ka valik infopäeva teemadest: Vaesus, tõrjutus, kodutus; Kodututele suunatud teenusemudelid; Vältimatu sotsiaalabi öömaja teenus; Sotsiaalmajutusüksutesse saamise kord ja komisjoni töö korraldus; Majandus- ja võlanõustamine ning paljud teised teemad.

Lähem info 

Kersti Põldemaa

Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse direktor

Tel +3725072252

Tel +3726457922