27.03.2017

Tallinna Teede AS käivitas asfalditehase

Tallinna Teede AS teatas, et täna käivitati suvist asfaltbetoonsegu tootev asfalditehas ja esimesed koormad saadetakse välja Laagna teele, Smuuli teele, Vabaduse pst ning Linnu teele.

Esimesed koormad asfaltbetooni veetakse Lasnamäe tänavatele, Laagna teele ja Smuuli teele, kus  Tallinna Teede AS-i remondibrigaadid alustasid juba varahommikul freesimis- ja asfalteerimistöödega. Värske asfaldiga on kavas täna teha hooldusremonti ka Linnu tee lõigus Tondi tänavast Sõpruse puiesteeni ja Vabaduse puiesteel Pärnu maantee ja Raba tänava vahelisel lõigul.

Sobivate ilmastikutingimuste korral teostatakse käesoleval nädalal veel remonttöid Laagna teel, Smuuli teel, Linnu teel, Vabaduse pst, Narva mnt ja Peterburi teel.

Esimeses etapis, kuni 15. maini teostatakse hooldusremonttöid magistraalidel ning ühistranspordiga seotud teedel ja tänavatel. Käesoleva aasta hooldusremondi kava ja maht kinnitatakse hiljemalt 1. maiks. Käesoleva aasta hetkeseisuga on linnaeelarves hooldusremondiks vahendeid 8,1 miljonit eurot, millest I kvartalis kulus talvistele remonttöödele 1,4 miljonit eurot," ütles abilinnapea Kalle Klandorf.