08.04.2016

Tallinna Teede AS on remontinud 11 000 ruutmeetrit asfaltkatet

Alates 1. aprillist, kui käivitus esimene suvist asfaltbetoonsegu tootev asfalditehas, on Tallinna Teede AS remontinud 11 000 ruutmeetrit asfaltkatet ning paigaldanud 1450 tonni asfaltbetoonsegu.

Lõppeval nädalal tehakse teekatte remonttöid freesimise ja asfalteerimisega Laagna teel, Narva mnt, Smuuli teel, Ussimäe teel, Rahu teel, Merivälja teel ja Jakobi tänaval.

Järgmisel nädalal (11.04-17.04) on teekatete remonttöid planeeritud jätkata Laagna teel, Narva mnt ja Peterburi teel ning Merivälja teel, Pirita teel, Telliskivi tn ja Rohu tänaval. Esimeses etapis on esialgsete kavade kohaselt planeeritud remonttöid teostada veel Sõpruse pst-l, Vabaduse pst-l, Paldiski mnt-l, Tammsaare teel ja Kadaka teel.

Väiksemate ohtlike lagunemiste ja löökaukude remonttöid tehakse vastavalt järelvalve teehoiutööde avaldustele ja tellija nimekirjadele. 

Esmajärjekorras, kuni 15. maini teostatakse hooldusremonttöid magistraalidel ning teedel ja tänavatel, kus liigub ühistransport. Tallinna linna tänavate teekatete freesimis- ja asfalteerimistöid teostab viis brigaadi. Lisaks teeb üks brigaad vanalinna sillutistöid ja üks brigaad remondib teepeenraid.