10.04.2019

Tallinna Teede AS on remontinud 40 000 ruutmeetrit asfaltkatet

Tänasel linnavalitsuse istungijärgsel pressikonverentsil andis Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Kalle Klandorf ülevaate kevadtöödest Tallinna teedel, kus alates 29. märtsist, kui käivitus esimene suvist asfaltbetoonsegu tootev tehas, on Tallinna Teede AS korrastanud 5000 tonni asfaltbetoonseguga 40 000 ruutmeetrit asfaltkatet.

 

Tulenevalt ebasoodsatest ilmastikutingimustest teostakse käesoleva nädala esimeses pooles remonttöid veel talvise asfaltseguga. Sobivate ilmastikutingimuste korral, mis ilmaprognooside juba nädalavahetuseks kevadist päikest ja kuiva ilma lubavad, on viis brigaadi valmis jätkama tänavate korrastamist kuuma asfaltbetooniga. „Esmajärjekorras on töösse võetud linna magistraalid ning ühistranspordimarsruutidega seotud teed ja tänavad, mis põhiosas saavad 15. maiks remonditud,“ rääkis Klandorf.

Tallinna Kommunaalameti andmetel on käesoleval  nädalal teede remont, freesimine ja asfalteerimine, sobivate ilmaolude korral, kavas Laagna teel, Narva maanteel, Peterburi teel, Suur-Sõjamäe tänaval, Pirita teel ja Punane tänaval.

 

 

Uudise rubriigid: