16.03.2017

Tallinna Televisiooni eetris taas Pealinnatund

Tallinna Televisiooni eetris on täna kell 20.30 otsesaates Pealinnatund, saate külaline on linna kommunaalvaldkonda ja munitsipaalpolitseid kureeriv abilinnapea Kalle Klandorf.

Kevade eel saab taas tähtsaks teemaks ka teede-tänavate olukord. Ent kogu talv on olnud kevadiselt lödine. Kuidas on see mõjutanud teede seisundit, kui palju on liiklejatelt kaebusi laekunud ja kuidas neid on lahendatud? Mis saab suvel, kui Haabersti ringi ja Reidi tee ehitus lahti läheb? Milliseid suuremaid sulgemisi ja ümbersõite on kevadeks-suveks veel ette näha? Mis saab Tammsaare pargist – millal seal rekonstrueerimistöid alustatakse?

Munitsipaalpolitsei peab lahti saama „Edgari roheliste mehikeste“ sildist ning muutuma elanikke teenindavaks ja läbinisti positiivse mainega ja suuremate õigustega jõulisemaks asutuseks.

Veel tuleb saates juttu Kalle Klandorfi viimasest raamatust „Jaht tuumakohvritele“  sarjast „Palgasõdur“ ning tema viimase aja suhetest korvpalliga.

Oluline osa saatest on pühendatud poliitikateemadele ja eelseisvatele valimistele -  valimisvõitlus on juba alanud ja sellega seoses on juba ette tulnud ka nö. puusalt tulistamisi.

Abilinnapea Kalle Klandorfile esitavad küsimusi Kalev Korv uudisteagentuurist BNS ja saatejuht Mari Torga.

Pealinnatund on kordusena eetris reedel, 17. märtsil kell 8.30 ja 15.25 ning laupäeval, 18. märtsil kell 14.10.