17.11.2021

Tallinna Vaimse Tervise Keskus saab uue juhi

Linnavalitsus kinnitas tänasel istungil Tallinna Vaimse Tervise Keskuse uueks direktoriks Kai Kukepuu, kes asub sellele ametikohale alates 29. novembrist.

Tallinna Vaimse Tervise Keskuse direktori leidmiseks kuulutas Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet tänavu 27. augustil välja avaliku konkursi, kuhu laekus 24 avaldust. Eelintervjuude ja esitatud dokumentide põhjal kutsus valikukomisjon vestlusele neli kandidaati, kelle hulgast valiti välja kaks, kes kohtusid Tallinna Vaimse Tervise Keskuse juhtkonna ja üksuste juhtidega. Komisjon otsustas ühehäälselt Tallinna Vaimse Tervise Keskuse direktoriks valida Kai Kukepuu, kellel on suur juhtimiskogemus, head juhiomadused, kaasaegsete juhtimisvõtete valdamine ja kõrge motivatsioon vaimse tervise valdkonda panustamiseks.

Kai Kukepuu omandab praegu TalTech´s magistrikraadi avaliku sektori juhtimises ja innovatsioonis, varasemalt on ta lõpetanud Estonian Business Schooli ettevõtluse ja ärijuhtimise eriala ning Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala. Kai Kukepuu on töötanud Terviseametis tervishoiuvaldkonna inspektorina ning olnud OÜ TLG Hotelli tegevdirektor ja TallinnHotels OÜ-s hotellijuht.

Senine Tallinna Vaimse Tervise Keskuse juht Mari Rull lahkub ametist omal soovil alates 27. novembrist.

 Tallinna Vaimse Tervise Keskus: www.vaimnetervis.ee/   

Uudise rubriigid: