28.01.2021

Tallinna Vormsi Lasteaed tähistas 28. sünnipäeva

Jaanuarikuu eelviimasel nädalal, tähistati Tallinna Vormsi Lasteaias lasteaia sünnipäevanädalat. Lasteaia sünnipäevanädalal jagus tegutsemisrõõmu ja üllatusi nii lastele, nende vanematele kui personalile.

Sünnipäevanädalal oli rühmadel võimalus alustada lasteaiapäeva sünnipäevakalendri avamisega, kus igale päevale oli ennast peitnud üks üllatustegevus, mida said lapsed ühiselt rühmas teha: näiteks meisterdasid kõik rühmad lasteaiale kingituseks seemnepadjakesi, mis võivad leida kevadel koha rühmade taimekastides. Üheskoos avastati ka lasteaeda jõudnud uusi õpperoboteid ja nutikaid vahendeid. Uhked kaardid ja kingitused lasteaiale valmisid nii õpperoboteid, digivahendeid kui mitmesuguseid kunstitehnikaid kasutades. Nädala keskel oli lasteaias tordipäev, mil nii väikesed kui suured maiustasid sünnipäevatordiga. Nädala viimasel lasteaia päeval vaadati rühmades muusikaõpetaja Maibriti loodud sünnipäevatervitust ning rõõmustati sünnipäevakingituste üle, milleks olid igale rühmale Tegu magnetklotsid.

Sünnipäevast saadi osa ka kodudes: lapsed valmistasid koos vanematega kauneid, heade soovidega varustatud sünnipäevakaarte, mis pisteti lasteaeda tulles spetsiaalsesse kilpkonna-postkasti. Veel võis oma teadmised ja oskused panna proovile mitmetes veebimängudes: osaleda lasteaiateemalises viktoriinis, panna kokku sünnipäevapuslesid või õppida memoriini abil tundma lasteaias olevaid roboteid.

Sünnipäevanädalal ei unustatud ka lasteaia personali. Nädala jooksul oli võimalik piiluda spetsiaalsesse sünnipäevakalendrisse ning leida sealt üllatusi. Lasteaia töötajad valmistasid kauneid õnnitluskaarte, kuhu peideti sisse head soovid ning tordipäeval oli igal töötajal võimalus valida endale kaardikorvist kingituseks meelepärane, kolleegi poolt meisterdatud sünnipäevakaart.

Sünnipäevanädala tegemised on nähtavad veebitahvlil Padlet keskkonnas: https://padlet.com/miina_paugus/e7gct848b2mp9vav

Oli meeleolukas nädal, mil tunti rõõmu ühistest tegemistest ja koosolemisest.

Allikas: Tallinna Vormsi Lasteaed

Uudise rubriigid: