19.04.2022

Tallinna XL koolinoorte spordimängude meistrivõistlused lauatennises

11. ja 12. aprillil toimusid Kristiine Spordihoones Tallinna XL koolinoorte spordimängude meistrivõistlused lauatennises, millest võttis osa ~170 õpilast kokku 25-st koolist. Parimad selgitati välja I-V, VI-IX ja X-XII klassides neidude ja noormeeste ning koolide hulgas.

Tulemused

 

I-III koht individuaalses arvestuses I vanuseklassis (I-V klass)

Neiud

Koht

Võistleja ees- ja perekonnanimi

Õppeasutuse nimi

I

Alexandra Olivia Hanson

Tallinna 32. Keskkool

 

Noormehed

Koht

Võistleja ees- ja perekonnanimi

Õppeasutuse nimi

I

Sebastian Asu

Pirita Majandusgümnaasium

II

Joosep Põldaru

Tallinna Rahumäe Põhikool

III

Robert Mihkel Talur

Rocca al Mare Kool

 

I-III koht individuaalses arvestuses I vanuseklassis (VI-IX klass)

Neiud

Koht

Võistleja ees- ja perekonnanimi

Õppeasutuse nimi

I

Amanda Hallik

Tallinna Kuristiku Gümnaasium

II

Reti Juus

Tallinna Kristiine Gümnaasium

III

Maia Liia Mitt

Tallinna Õismäe Gümnaasium

 

Noormehed

Koht

Võistleja ees- ja perekonnanimi

Õppeasutuse nimi

I

Andrei Maltizov

Tallinna Pae Gümnaasium

II

Jan Kenneth Toming

Tallinna 21.Kool

III

Martin Kraiko

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

 

I-III koht võistkondlikus arvestuses I vanuseklassis (I-IX klass)

Koht

Õppeasutuse nimi

I

Rocca al Mare Kool

II

Tallinna Nõmme Põhikool

III

Tallinna 32. Keskkool

 

 

I-III koht individuaalses arvestuses II vanuseklassis (X-XII klass)

Neiud

Koht

Võistleja ees- ja perekonnanimi

Õppeasutuse nimi

I

Katrin-Riina Hanson

Tallinna 32. Keskkool

II

Beata Lastovko

Tallinna Õismäe Vene Lütseum

III

Eiris Ikkonen

Tallinna Tehnikagümnaasium

 

Noormehed

Koht

Võistleja ees- ja perekonnanimi

Õppeasutuse nimi

I

Märt Kurvet

Tallinna 21.Kool

II

Andrus Vaher

Tallinna Tehnikagümnaasium

III

Erik Trofimov

Tallinna Õismäe Vene Lütseum

 

I-III koht võistkondlikus arvestuses II vanuseklassis (X-XII klass)

 

Koht

Õppeasutuse nimi

I

Tallinna Tehnikagümnaasiumc

II

Tallinna 32. Keskkool

III

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

 

 

Uudise rubriigid: