02.10.2020

Tallinna aasta õpetaja gala 2020

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid.

Üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna voorus esitati eri nominatsioonidele kokku 809 taotlust. 

Lasteaed Kelluke muusika- ja liikumisõpetaja Aina Roos sai  Tallinna Aasta lasteaiaõpetaja 2020 tunnustuse. Kogu südamest õnnitleme Ainat ja soovime edu ning loomingulist indu laste õpetamisel!

Traditsioonilise piduliku gala asemel saab tunnustusüritusest osa virtuaalselt, sündmus kantakse üle õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Haridusameti kodulehel ja Facebookis. Ülekandena toimub Tallinna aasta õpetaja gala esmakordselt. „Kuna praegusel ajal on keeruline ohutult suuri kogunemisi korraldada, lahendati seekord tunnustuste ja kingituste üleandmine kohaletoimetamise teel,“ selgitas Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula. „Kõiki tunnustatavaid ootab niisiis töökohtadel gala toimumise päeval üllatuskingitus, millega soovime edasi anda oma siira tänu tunnustatud õpetajatele, haridusjuhtidele ja teistele entusiastlikele inimestele silmapaistva töö eest Tallinna hariduselu edendamisel,“ lisas ta.

Sündmuse link on leitav Tallinna Haridusameti veebilehel https://www.tallinn.ee/est/haridusasutused/Tallinna-opetajate-paeva-gala. Lehele ilmub ülekanne reedel 02.10 kell 17.30. Ülekannet on võimalik vaadata ka Tallinna Haridusameti Facebookist. Gala kestab ajavahemikus 18.00-19.30, õhtut juhib Tõnis Niinemets ning musitseerivad Rita Ray ja Kadri Voorand. Stuudios on ka tunnustatavatest ja linnajuhtidest koosnevad võistkonnad, kes lustlikus telemängus omavahel mõõtu võtavad. 

Uudise rubriigid: