15.09.2020

Tallinna aasta silmapaistvam noor haridustöötaja - õpetaja Signe!

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid. Linna tänu ja õnnitlused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Konkursi „Tallinn tänab ja tunnustab“ noore õpetaja auhinnale esitati 98 taotlust, kellest said tunnustatud 2 lasteaiaõpetajat, 1 ametikooli-  ja 4 gümnaasiumiõpetajat.

Tallinn tunnustab ja tänab: Noor õpetaja 2020: Signe Liblikmann 

Aasalillede päikesekiir - Signe alustas Kullateras 2017, pühendunud, uuenduslik, õpihimuline, loov, koostööd väärtustav õpetaja. Teda iseloomustab õhinapõhine, õnnelik õppimine, digipädevus, hoolimine, avatus ja tervislikkus. Laste lemmik, pälvinud vanemate jäägitu usalduse. Suhtlemisel abivalmis, lahendusi otsiv. Tugevaks trumbiks õpetajana huvi robootika vastu. Saavutused valdkonnapõhise  praktika jagamine linna, vabariigi, rahvusvahelisel tasemel #EduInnoLab tegevuse kaudu, haridusinnovaator, eestvedaja.

„Mul on hea meel õnnitleda laureaate, kes oma pühendumuse ja professionaalsusega pälvisid austava tiitli. Soovin tänada ja tunnustada kõiki haridustöötajaid, kes liialdamata üteldes tegid möödunud erakordsel õppeaastal erakordset tööd,“ rääkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev. „Kevadine poolaasta näitas, et meie koolijuhid ja õpetajad tulevad suurepäraselt toime ka kriisiolukorraga, mis – nagu ikka – tekib ootamatult. Alanud õppeaasta on samuti väljakutsete rohke, kuid usun, et oleme nüüd paremini valmis. Soovin kõigile kooli- ja lasteaiajuhtidele ning õpetajatele rahulikku meelt, tugevat tervist ning head koostööd, et järgmisel kevadel saaksime jälle uhkelt öelda – me saime taas hakkama!“